jakiś epoka owemu postanowiłam usunąć stare kafelki spośród kuchni i zastąpić je panelami ściennymi. Kładzenie paneli na ścianie nie bywa wykonywane przez laika, wskutek tego zależało mi na tym, żeby do miejsca pracy zabrała się solidna i sprawdzona jednostka. nieco dni szperałam pośród ofert internetowych oraz w jakiś sposób nie byłam przekonana. już straciłam nadzieję, gdy należący do mnie szwagier polecił mi firmę Krzysztof Kulasiński tanio wykonującą podstawowe drobne, w jaki sposób i trochę poważniejsze remonty. Znam Jacka niezwykle przez dłuższy czas, jesteśmy rodziną, więc nie widziałam powodu, dla jakiego miałby ściemniać. moja sztuka kulinarna nie jest zbyt duża, toteż to właśnie panele zostały wyłożone na ścianach szybko oraz bez przykrych niespodzianek. Nawiasem Mówiąc cały czas byłam aktualna przy remoncie zaś panowie w czasie miejsca pracy chętnie ze mną gawędzili. Jestem wybitnie zadowolona ze współpracy. w Najbliższym Czasie będę planowała wymieniać rodzaje podłóg na obszarze całego mieszkania oraz myślę, iż także zgłoszę się do firmy budowlane Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Skoro raz się sprawdzili, to za następnym podejściem nie dadzą plamy! Super fachowcy!