jakiś epoka temu postanowiłam wykluczyć stare kafelki spośród kuchni i zastąpić je panelami ściennymi. Kładzenie paneli na ścianie nie bywa wykonywane przez laika, w następstwie tego zależało mi na tym, żeby do pracy zabrała się solidna i sprawdzona przedsiębiorstwo. kilka dni szperałam pośród ofert internetowych i w jakiś sposób nie byłam przekonana. już straciłam taką nadzieję, kiedy mój szwagier polecił mi firmę opinie Krzysztof Kulasiński tanio wykonującą wszelkie drobne, jakże i raczej poważniejsze remonty. Znam Jacka nader przez długi czas, jesteśmy rodziną, więc nie widziałam powodu, dla którego miałby ściemniać. akurat Moja kuchnia naprawdę nie jest zbytnio duża, wobec tego to właśnie panele zostały wyłożone na ścianach szybko oraz bez przykrych niespodzianek. Notabene cały epoka byłam aktualna przy remoncie i panowie w czasie pracy z zapałem ze mną gawędzili. Jestem nadzwyczaj zadowolona ze współpracy. niedługo będę planowała wymieniać podłogi na obszarze całego mieszkania i myślę, iż także zgłoszę się do firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Skoro raz się sprawdzili, takie za następnym podejściem nie dadzą plamy! Super fachowcy!