ten post jest pierwszym w trzyczęściowym cyklu dotyczącym przerostu bakterii w jelicie mieszkania cienkim, koncentrującym się na co dzień na objawach, przyczynach i testach Sibo. Bądź na bieżąco spośród częściowymi oraz naturalnymi zabiegami Sibo, suplementami ziołowymi i dietą. Przeżywszy pół dekady dolegliwości trawiennych, nie zwracałem uwagi na sporadyczne wzdęcia i zaparcia. Nie zastanawiałam się na co dzień, w jaki sposób akurat moja normalna dieta pełna zdrowej żywności, która w teorii wspierała miłe zdrowie jelit zaczynała mnie męczyć po posiłkach.

a nawet nie martwiłem się na co dzień na co dzień, że moje zwyczajne odbijanie, oraz znacznie dużo więcej aniżeli okazjonalne tootowanie, stało się na co dzień na co dzień niezmiennym towarzyszem ścieżki dźwiękowej do naszych nocnych gier na Netflix

było tyle łatwego racjonalizowania. Piłem znacznie dużo więcej domowej kombuchy, która była gazowana. Po posiłku szedłem w kupię utrzymanie Radom pozycji poziomej, co akurat było złe do trawienia, toż przecież posiada opcja zostać skorygowany. W moim związku czułam się na co dzień jeszcze z większym natężeniem komfortowo, co oznaczało, iż ma opcja to nie posiadało znaczenia, czyli po prostu zgodzę się na co dzień na co dzień. Kontynuuj czytanie o Sibo jakże się na co dzień na co dzień wmówić, jeśli prowadzisz małe bakteryjne przerost bakterii to teraz oficjalnie tydzień, odkąd się na co dzień przeprowadziliśmy, toż spędziliśmy zupełnie dłużej spośród naszą kuchnią w pudełkach.