jakiś era temu postanowiłam usunąć stare kafelki z kuchni oraz zastąpić je panelami ściennymi. Kładzenie paneli na ścianie nie bywa wykonywane przez laika, w takim razie zależało mi na tym fakcie, żeby do pracy zabrała się solidna i sprawdzona jednostka. nieco dni szperałam pośród ofert internetowych i jakoś nie byłam przekonana. teraz straciłam nadzieję, jak mój szwagier polecił mi firmę opinie Krzysztof Kulasiński tanio wykonującą podstawowe drobne, w jaki sposób i raczej poważniejsze remonty. Znam Jacka wielce długo, jesteśmy rodziną, więc nie widziałam powodu, na rzecz jakiego miałby ściemniać. akurat Moja kuchnia naprawdę nie jest zbyt duża, wobec tego panele zostały wyłożone na ścianach szybko i bez przykrych niespodzianek. Zresztą nietknięty epoka byłam obecna przy remoncie natomiast panowie podczas pracy z zapałem ze mną gawędzili. Jestem niezmiernie zadowolona ze współpracy. niedługo będę planowała wymieniać podłogi na obszarze całego mieszkania oraz myślę, iż również zgłoszę się do firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Skoro raz się sprawdzili, takie zbyt następnym podejściem nie dadzą plamy! Super fachowcy!