jakiś okres temu postanowiłam wykreślić stare kafelki spośród kuchni oraz zastąpić je panelami ściennymi. Kładzenie paneli na ścianie nie bywa wykonywane przez laika, wskutek tego zależało mi na tym, żeby do pracy zabrała się solidna i sprawdzona jednostka. nieco dni szperałam pośród ofert internetowych i w jakiś sposób nie byłam przekonana. teraz straciłam nadzieję, podczas gdy mój szwagier polecił mi firmę Krzysztof Kulasiński tanio wykonującą podstawowe drobne, jakim sposobem i nieco większe remonty. Znam Jacka wielce przez dłuższy czas, jesteśmy rodziną, zatem nie widziałam powodu, dla którego miałby ściemniać. akurat Moja kuchnia nie jest zbytnio duża, w następstwie tego to właśnie panele zostały wyłożone na ścianach błyskawicznie i bez przykrych niespodzianek. Notabene cały okres byłam obecna przy remoncie a panowie podczas miejsca pracy chętnie ze mną gawędzili. Jestem nader zadowolona ze współpracy. niedługo będę planowała wymieniać rodzaje podłóg na obszarze całego mieszkania i myślę, że również zgłoszę się do firmy budowlane Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Skoro raz się sprawdzili, to zbyt następnym podejściem nie dadzą plamy! Super fachowcy!