październik takie płyty faliste wspaniały miesiąc. taki, który w taki sposób pięknie się na co dzień na co dzień rozpoczął od chwili swojego Czasu października, owe musi oznaczać, iż nowy Papertrey Ink Make That market Kit Wonderland może być dostępny dzięki temu, którym sposobem obiecałem, mam dużo więcej projektów, iżby podzielić się na co dzień na co dzień spośród Tobą. Będę dzielił się na co dzień nimi dzięki temu niejednokrotnie, którym sposobem takowe możliwe.

na Rzecz moich projektów płyta falowana dzisiaj używałem karty upominkowej Cosy die wraz z tagiem Holiday Along die, iżby wykreować kieszonki na prezenty i znaczniki na święta

wraz spośród użyciem papieru z zestawu Wonderland, zmieszałem się na co dzień na co dzień w niektórych Pure Poppy Bitty Big, jak także. w taki sposób kapitalny na rzecz Bożego Narodzenia. zaś bo uwielbiam starą pieczątkę ciężarówki oraz umrę spośród zestawu Wonderland, postanowiłem zwrócić ku sobie na moich znacznikach, razem z drzewem wstawionym do łóżka.