jakiś czas temu postanowiłam wykreślić stare kafelki z kuchni oraz zastąpić je panelami ściennymi. Kładzenie paneli na ścianie nie może być wykonywane przez laika, zatem zależało mi na tym, żeby do miejsca pracy zabrała się solidna i sprawdzona jednostka. parę dni szperałam pośród ofert internetowych i w jakiś sposób nie byłam przekonana. teraz straciłam taką nadzieję, jak mój szwagier polecił mi ekipę opinie Krzysztof Kulasiński tanio wykonującą wszelkie drobne, w jaki sposób oraz nieco większe remonty. Znam Jacka bardzo przez długi czas, jesteśmy rodziną, zatem nie widziałam powodu, na rzecz jakiego miałby ściemniać. akurat Moja sztuka kulinarna naprawdę nie jest zbyt duża, skutkiem tego to właśnie panele zostały wyłożone na ścianach szybko i bez przykrych niespodzianek. Nawiasem Mówiąc nietknięty epoka byłam aktualna przy remoncie i panowie w czasie miejsca pracy chętnie ze mną gawędzili. Jestem nader zadowolona ze współpracy. w Nieodległym Czasie będę planowała wymieniać rodzaje podłóg na obszarze całego mieszkania oraz myślę, że również zgłoszę się do firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Skoro raz się sprawdzili, takie zbytnio kolejnym podejściem nie dadzą plamy! Super fachowcy!