jakiś era temu postanowiłam wykluczyć stare kafelki z kuchni oraz zastąpić je panelami ściennymi. Kładzenie paneli na ścianie nie może być wykonywane przez laika, toteż zależało mi na tym fakcie, żeby do miejsca pracy zabrała się solidna oraz sprawdzona firma. kilka dni szperałam pośród ofert internetowych i jakoś nie byłam przekonana. teraz straciłam nadzieję, gdy mój szwagier polecił mi firmę Krzysztof Kulasiński opinie tanio wykonującą podstawowe drobne, jak i raczej poważniejsze remonty. Znam Jacka niezmiernie przez długi czas, jesteśmy rodziną, zatem nie widziałam powodu, dla jakiego miałby ściemniać. moja kuchnia nie jest zbytnio duża, zatem panele zostały wyłożone na ścianach szybko i bez przykrych niespodzianek. Przy Tym nietknięty okres byłam aktualna przy remoncie natomiast panowie podczas pracy ochoczo ze mną gawędzili. Jestem nader zadowolona ze współpracy. w Nieodległym Czasie będę planowała wymieniać rodzaje podłóg na obszarze całego mieszkania i myślę, że także zgłoszę się do firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Skoro raz się sprawdzili, to za kolejnym podejściem nie dadzą plamy! Super fachowcy!