jakiś okres owemu postanowiłam wykreślić stare kafelki spośród kuchni oraz zastąpić je panelami ściennymi. Kładzenie paneli na ścianie nie bywa wykonywane przez laika, więc zależało mi na tym fakcie, żeby do pracy zabrała się solidna i sprawdzona przedsiębiorstwo. kilka dni szperałam pośród ofert internetowych i jakoś nie byłam przekonana. już straciłam taką nadzieję, kiedy mój szwagier polecił mi firmę Krzysztof Kulasiński opinie tanio wykonującą wszelkie drobne, w jaki sposób i raczej poważniejsze remonty. Znam Jacka nader zbyt długo, jesteśmy rodziną, zatem nie widziałam powodu, na rzecz którego miałby ściemniać. akurat Moja sztuka kulinarna naprawdę nie jest zbyt duża, wobec tego to właśnie panele zostały wyłożone na ścianach szybko i bez przykrych niespodzianek. Do Tego w dobrym stanie era byłam aktualna przy remoncie a panowie podczas miejsca pracy z zapałem ze mną gawędzili. Jestem wybitnie zadowolona ze współpracy. w Najbliższym Czasie będę planowała wymieniać rodzaje podłóg na obszarze całego mieszkania oraz myślę, iż także zgłoszę się do firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Skoro raz się sprawdzili, to za kolejnym podejściem nie dadzą plamy! Super fachowcy!