jakiś era owemu postanowiłam wyeliminować stare kafelki z kuchni i zastąpić je panelami ściennymi. Kładzenie paneli na ścianie nie bywa wykonywane przez laika, dlatego zależało mi na tym, żeby do pracy zabrała się solidna oraz sprawdzona jednostka. kilka dni szperałam pośród ofert internetowych i w jakiś sposób nie byłam przekonana. już straciłam taką nadzieję, kiedy mój szwagier polecił mi ekipę opinie Krzysztof Kulasiński tanio wykonującą podstawowe drobne, w jaki sposób i poniekąd poważniejsze remonty. Znam Jacka niezwykle długo, jesteśmy rodziną, więc nie widziałam powodu, na rzecz jakiego miałby ściemniać. moja kuchnia nie jest zbyt duża, dlatego panele zostały wyłożone na ścianach błyskawicznie oraz bez przykrych niespodzianek. Do Tego cały era byłam obecna przy remoncie natomiast panowie podczas miejsca pracy z zapałem ze mną gawędzili. Jestem niezwykle zadowolona ze współpracy. w Najbliższym Czasie będę planowała wymieniać podłogi na obszarze całego mieszkania oraz myślę, iż także zgłoszę się do firmy budowlane Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Skoro raz się sprawdzili, takie za następnym podejściem nie dadzą plamy! Super fachowcy!