jakiś okres temu postanowiłam usunąć stare kafelki spośród kuchni oraz zastąpić je panelami ściennymi. Kładzenie paneli na ścianie nie bywa wykonywane przez laika, wobec tego zależało mi na tym, żeby do miejsca pracy zabrała się solidna i sprawdzona przedsiębiorstwo. nieco dni szperałam pośród ofert internetowych oraz w jakiś sposób nie byłam przekonana. teraz straciłam nadzieję, podczas gdy mój szwagier polecił mi ekipę opinie Krzysztof Kulasiński tanio wykonującą podstawowe drobne, jak oraz poniekąd poważniejsze remonty. Znam Jacka ogromnie długo, jesteśmy rodziną, więc nie widziałam powodu, dla jakiego miałby ściemniać. akurat Moja sztuka kulinarna nie jest zbytnio duża, w następstwie tego panele zostały wyłożone na ścianach szybko i bez przykrych niespodzianek. Notabene cały czas byłam aktualna przy remoncie oraz panowie podczas pracy chętnie ze mną gawędzili. Jestem niesłychanie zadowolona ze współpracy. w Najbliższym Czasie będę planowała wymieniać rodzaje podłóg na obszarze całego mieszkania i myślę, że także zgłoszę się do firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Skoro raz się sprawdzili, to za następnym podejściem nie dadzą plamy! Super fachowcy!