od kilku miesięcy miałam do czynienia z wieloma firmami budowlanymi. na Niestety, firmy budowlane owe nie spełniały moich oczekiwań. Powierzone zadania nie były wykonane słowo w słowo, tudzież bez większej staranności, po rzekomo zakończonych pracach, można zauważyć akurat było pęknięcia lub zarysowania ścian, niemniej jednak takie nie wszystko – trochę wad były wielokrotnie ukrywane. rozmowa Telefoniczna z zleceniobiorcą był utrudniony, oraz prace ciągnęły się w nieskończoność. Postanowiłam poszukać jakiejś sprawdzonej firmy i powierzyć jej dokończenie prac budowlanych w moim swojego domu.

w końcu znalazłam szczyptę odpowiedniego,Krzysztof Kulasiński opinie polecił mi należący do mnie znajomy, jaki zna się na budownictwie. proch rację! firma Kul Bud Krzysztof Kulasiński naturalnie nie tylko w sposób profesjonalny wykonała powierzone zadania, wszak też wykazała się szybkim tempem pracy. Dokończenie swojego domu zostało wyprodukowane przedwcześnie, a opłata wykonania powierzonych zadać tej fachowej ekipie, była zaskakująco przystępna. Mija pół roku odkąd mój własny dom przecież może być taki, w jaki sposób sobie wymarzyłam. Kul Bud Krzysztof Kulasiński takie godna polecenia jednostka, jaka zasługuje na uznanie!