rozpocznij darmowy okres próbny w tym momencie w owym chwili i zacznij udzielać lekcji się na co dzień na co dzień oprogramowania, umiejętności http://kokq.pl/wyazy-dachowe/ biznesowych oraz kreatywnych w dowolnym trakcie, bez względu na instrukcje wideo odkąd uznanych ekspertów z branży. George Hi, Im George Maestri oraz Todayim pokażę Wam sposób na osiągnięcie w wyższym stopniu uporządkowanych warstw w połączeniu ze scenami. teraz naprawdę naprawdę wszyscy istnieją zaznajomieni spośród warstwami oraz owym projektem, jaki mam, w praktyce posiada parę warstw., o ile przejdziemy do naszego okna warstw. Zobaczysz, iż mamy warstwę na grzbiet, ściany, podłogę oraz fundament. w tym momencie to ogromnie prosta scena. wszak o ile mamy w wyższym stopniu złożoną scenę, zamierzaliśmy mają dużo o wiele więcej obiektów, będą miały dużo o wiele więcej warstw, a także masa o wiele więcej spraw, które zamierzamy włączyć i zgasić.

natomiast nieraz klikanie całej gamy warstw po prostu nie ma sensu

umożliwia używanie scen w połączeniu z warstwami, by to uprościć. zatem, otwórzmy posiadane przez nas okna scen. w takim razie zamierzam rozwijać sceny wyłazy dachowe i zamierzam wykreować podstawową scenę. w tym momencie, o jak wiele nie znano scen, sceny w zasadzie istnieją najzwyczajniej zapamiętaj atrybuty dotyczące scen. W tym przypadku w sam raz moja scena ma lokalizację kamery, warstwy geometrii i wszelakie wynajmowane zadań istnieją sprawdzane. teraz, w tej sytuacji, chcę wykonywać pracę wyłącznie z widocznymi warstwami. w tym momencie, zanim dojdę do rozwiązania tutaj, przejdź nadal oraz dodaj osobny scenariusz pokazujący normalne zachowanie, natomiast potem bardzo dobrze go napraw.

tak, idę do dodaj

tak, idę do dodaj jeszcze jedną scenę, jaka nazywa się na co dzień scenka druga. Kliknij podwójnie na niej i jakże widzisz, wszelakie wynajmowane zadań zostały nagrane.

teraz, w scenie drugiej puszczamy i wyłączamy trzy Warstwy

wyłączyliśmy plecy, ścian i typy podłóg. po jakimś trakcie kliknij prawym przyciskiem myszy na scenę drugą i zaktualizuj ją. oraz poczytajmy nadal oraz aktualizujmy właściwie niemalże wszystko.

teraz, gdy praktycznie wszystko aktualizujemy, mamy okazję przewyższyć odkąd jednej sceny do drugiej i odkryjemy warstwy. wszak problem polega na tym, iż gdybym był tomanipulowany jedną z tych scen oraz kliknąłbym drugą, przynależny do mnie widok zmienia się na co dzień. i wszelakie inne atrybuty istnieją w będzie na co dzień zmieniać. tak, wyłazy dachowe faktycznie, zamierzamy sprowadzić to tylko do warstw. zatem idę do dwukrotnego kliknięcia na scenie oraz pozwalam przewijać w dół.

w tej sytuacji tylko zapisywałyby widoczne warstwy

tak w takim razie, zamierzam zgasić praktycznie niemalże wszystko, jakkolwiek widoczne warstwy. z kolei później pozwala zaktualizować taką scenę. oraz jakże możemy zauważyć widoczne warstwy istnieją jedyną zaznaczoną, mamy okazję ją zaktualizować.

przejdź do sceny drugiej, takie samo. niemal praktycznie Wszystko miało oddziaływać takie widoczne warstwy, kliknij prawym przyciskiem myszy, zaktualizuj scenę.