rozpocznij darmowy okres próbny teraz w owym chwili oraz zacznij uczyć się na co dzień na co dzień oprogramowania, umiejętności wyłazy dachowe do pomieszczeń ogrzewanych biznesowych oraz kreatywnych w dowolnym trakcie, niezależnie od instrukcje wideo odkąd uznanych ekspertów z branży. George Hi, Im George Maestri i Todayim pokażę Wam sposób na zdobycie z większym natężeniem uporządkowanych warstw w połączeniu ze scenami. w tym momencie rzeczywiście wszyscy istnieją zaznajomieni spośród warstwami i owym projektem, który mam, w praktyce posiada parę warstw., o ile przejdziemy do naszego okna warstw. Zobaczysz, iż mamy warstwę na grzbiet, ściany, podłogę i fundament. teraz to ogromnie prosta scena. wszak o jak wiele mamy w wyższym stopniu złożoną scenę, zamierzaliśmy posiadają sporo dużo więcej obiektów, będą miały dużo o wiele więcej warstw, jak również masa dużo więcej zadań, jakie chcemy włączyć i zgasić.

natomiast niekiedy klikanie całej gamy warstw po prostu nie posiada sensu

umożliwia używanie scen w połączeniu spośród warstwami, aby to uprościć. zatem, otwórzmy posiadane przez nas okna scen. w takim razie zamierzam rozwijać sceny wyłazy dachowe i zamierzam wykreować podstawową scenę. teraz, o jak wiele nie znano scen, sceny w zasadzie istnieją najzwyczajniej zapamiętaj atrybuty dotyczące scen. W tej sytuacji akurat moja scenka posiada lokalizację kamery, warstwy geometrii oraz wszelakie wynajmowane spraw istnieją sprawdzane. teraz, w tej sytuacji, chcę pracować wyłącznie spośród widocznymi warstwami. w tym momencie, zanim dojdę do rozwiązania w tym momencie, przejdź nadal i dodaj osobny scenariusz pokazujący typowe zachowanie, za to później doskonale go napraw.

tak, idę do dodaj

tak, idę do dodaj jeszcze jedną scenę, jaka nazywa się na co dzień na co dzień scenka druga. Kliknij podwójnie na niej i jakże widzisz, wszelakie wynajmowane spraw zostały nagrane.

teraz, w scenie drugiej puszczamy i wyłączamy trzy Warstwy

wyłączyliśmy plecy, ścian oraz typy podłóg. po pewnym trakcie kliknij prawym przyciskiem myszy na scenę drugą i zaktualizuj ją. i poczytajmy nadal oraz aktualizujmy dosłownie niemalże wszystko.

teraz, jak właściwie niemalże wszystko aktualizujemy, mamy okazję przewyższyć odkąd jednej sceny do drugiej i odkryjemy warstwy. wszak problem polega na owym, że gdybym był tomanipulowany jedną spośród tych scen oraz kliknąłbym drugą, stosowny do mnie widok zmienia się na co dzień na co dzień. i wszelakie pozostałe atrybuty są w będzie na co dzień zmieniać. tak, wyłazy dachowe naprawdę, chcemy sprowadzić to tylko do warstw. zatem idę do dwukrotnego kliknięcia na scenie i pozwalam przewijać w rów.

w tym przypadku tylko zapisywałyby widoczne warstwy

tak w takim razie, zamierzam zgasić właściwie niemalże wszystko, jednak widoczne warstwy. za to później umożliwia zaktualizować takową scenę. i jakże można zwrócić uwagę widoczne warstwy istnieją jedyną zaznaczoną, mamy okazję ją zaktualizować.

przejdź do sceny drugiej, takie samo. niemal niemalże Wszystko miało oddziaływać to widoczne warstwy, kliknij prawym przyciskiem myszy, zaktualizuj scenę.